Wascapsules.nl

Onafhankelijk prijzen vergelijken

Wasparfum aanbiedingen vergelijken op prijs per 100 ml

Alle actuele wasparfum-aanbiedingen op één pagina, gesorteerd op de laagste prijs per 100 ml. Wasparfum, ook wel geurbooster, voeg je toe voor een sterkere en langer blijvende geur; de flesjes verschillen sterk in inhoud, van proefflesje tot voordeelfles. We rekenen elke aanbieding terug naar dezelfde noemer, zodat je merken eerlijk naast elkaar ziet. Prijzen worden dagelijks ververst.

Aanbiedingen
296
Winkels
7
Vanaf / 100 ml
€ 0,69
Laatst bijgewerkt
4 oktober

Snel naar jouw merk

Alle wasparfum aanbiedingen vergelijken

Vergelijk prijzen van verschillende merken en winkels. Standaard sorteren we op de laagste prijs per 100 ml.

Filters
Voor welke was
Winkel

296 aanbiedingen Prijzen zijn incl. btw, excl. verzendkosten.

2+2 gratis: Dreft Vloeibare Geurbooster White Eternal Garden 36 wasbeurten 720 ml
Beste prijs 50% korting

2+2 gratis: Dreft Vloeibare Geurbooster White Eternal Garden 36 wasbeurten 720 ml

2.880 ml · bij Plein

€ 0,69 per 100 ml
€ 39,96 € 19,98 totaal Zeer scherp
Bekijk
2+2 gratis: Dreft Vloeibare Geurbooster Pink Eternal Garden 36 wasbeurten 720 ml
50% korting

2+2 gratis: Dreft Vloeibare Geurbooster Pink Eternal Garden 36 wasbeurten 720 ml

2.880 ml · bij Plein

€ 0,69 per 100 ml
€ 39,96 € 19,98 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn Intense Wasparfum - Pink Sensation - 8 flessen x 342 ml

Robijn Intense Wasparfum - Pink Sensation - 8 flessen x 342 ml

2.736 ml · bij bol.com

€ 0,99 per 100 ml
€ 26,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
1+1 gratis: Robijn Wasparfum Passiebloem & Bergamot 342 ml
50% korting

1+1 gratis: Robijn Wasparfum Passiebloem & Bergamot 342 ml

684 ml · bij Plein

€ 1,02 per 100 ml
€ 13,98 € 6,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
1+1 gratis: Robijn Wasparfum Tropical 342 ml
50% korting

1+1 gratis: Robijn Wasparfum Tropical 342 ml

684 ml · bij Plein

€ 1,02 per 100 ml
€ 13,98 € 6,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
1+1 gratis: Robijn Wasparfum Morgenfris 342 ml
50% korting

1+1 gratis: Robijn Wasparfum Morgenfris 342 ml

684 ml · bij Plein

€ 1,02 per 100 ml
€ 13,98 € 6,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
1+1 gratis: Robijn Wasparfum Pink Sensation 342 ml
50% korting

1+1 gratis: Robijn Wasparfum Pink Sensation 342 ml

684 ml · bij Plein

€ 1,02 per 100 ml
€ 13,98 € 6,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn Intense Wasparfum - Paradise Secret - 8 flessen x 342 ml

Robijn Intense Wasparfum - Paradise Secret - 8 flessen x 342 ml

2.736 ml · bij bol.com

€ 1,04 per 100 ml
€ 28,50 totaal Zeer scherp
Bekijk
1+1 gratis: Robijn Wasparfum Spa Sensation 324 ml
50% korting

1+1 gratis: Robijn Wasparfum Spa Sensation 324 ml

648 ml · bij Plein

€ 1,08 per 100 ml
€ 13,98 € 6,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
1+1 gratis: Robijn Wasparfum Paradise Secret 342 ml
50% korting

1+1 gratis: Robijn Wasparfum Paradise Secret 342 ml

684 ml · bij Plein

€ 1,10 per 100 ml
€ 15,10 € 7,55 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn -Intense Wasparfum - Pink Sensation - 4 flessen x 342 ml

Robijn -Intense Wasparfum - Pink Sensation - 4 flessen x 342 ml

1.368 ml · bij bol.com

€ 1,17 per 100 ml
€ 15,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn Intense Wasparfum - Passiebloem & Bergamot - 8 flessen x 342 ml

Robijn Intense Wasparfum - Passiebloem & Bergamot - 8 flessen x 342 ml

2.736 ml · bij bol.com

€ 1,17 per 100 ml
€ 31,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
8x Robijn Wasparfum Passiebloem & Bergamot 342 ml

8x Robijn Wasparfum Passiebloem & Bergamot 342 ml

2.736 ml · bij Plein

€ 1,20 per 100 ml
€ 32,83 € 32,79 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn - Intense Wasparfum - Paradise Secret -4 flessen x 342 ml

Robijn - Intense Wasparfum - Paradise Secret -4 flessen x 342 ml

1.368 ml · bij bol.com

€ 1,24 per 100 ml
€ 16,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn - Wasparfum - Tropical - tot 15x meer geur dan bij gebruik van alleen wasmiddel - 8 flessen x 342 ml

Robijn - Wasparfum - Tropical - tot 15x meer geur dan bij gebruik van alleen wasmiddel - 8 flessen x 342 ml

2.736 ml · bij bol.com

€ 1,24 per 100 ml
€ 33,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
8x Robijn Wasparfum Morgenfris 342 ml

8x Robijn Wasparfum Morgenfris 342 ml

2.736 ml · bij Plein

€ 1,27 per 100 ml
€ 34,85 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn - Intense Wasparfum - Spa Sensation -4 flessen x 342 ml

Robijn - Intense Wasparfum - Spa Sensation -4 flessen x 342 ml

1.368 ml · bij bol.com

€ 1,32 per 100 ml
€ 17,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
8x Robijn Wasparfum Pink Sensation 342 ml

8x Robijn Wasparfum Pink Sensation 342 ml

2.736 ml · bij Plein

€ 1,40 per 100 ml
€ 38,39 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn - Intense Wasparfum - Puur & Zacht - 8 flessen x 342 ml - Voordeelverpakking

Robijn - Intense Wasparfum - Puur & Zacht - 8 flessen x 342 ml - Voordeelverpakking

2.736 ml · bij bol.com

€ 1,43 per 100 ml
€ 38,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
8x Robijn Wasparfum Puur & Zacht 342 ml

8x Robijn Wasparfum Puur & Zacht 342 ml

2.736 ml · bij Plein

€ 1,44 per 100 ml
€ 39,35 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn Robijn Intense Spa Sensation Wasparfum 342 ml

Robijn Robijn Intense Spa Sensation Wasparfum 342 ml

342 ml · bij Voordeeldrogist.nl

€ 1,46 per 100 ml
€ 4,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
8x Robijn Wasparfum Spa Sensation 324 ml

8x Robijn Wasparfum Spa Sensation 324 ml

2.592 ml · bij Plein

€ 1,56 per 100 ml
€ 40,39 totaal Zeer scherp
Bekijk
8x Robijn Wasparfum Paradise Secret 342 ml

8x Robijn Wasparfum Paradise Secret 342 ml

2.736 ml · bij Plein

€ 1,56 per 100 ml
€ 42,65 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn - Wasparfum - Morgenfris - 8 flessen x 342 ml

Robijn - Wasparfum - Morgenfris - 8 flessen x 342 ml

2.736 ml · bij bol.com

€ 1,57 per 100 ml
€ 43,00 totaal Zeer scherp
Bekijk
4x Robijn Wasparfum Passiebloem & Bergamot 342 ml

4x Robijn Wasparfum Passiebloem & Bergamot 342 ml

1.368 ml · bij Plein

€ 1,62 per 100 ml
€ 22,18 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn Intense Wasparfum - Passiebloem & Bergamot - geeft je kleding een langdurige, intense geur - 4 x 342 ml

Robijn Intense Wasparfum - Passiebloem & Bergamot - geeft je kleding een langdurige, intense geur - 4 x 342 ml

1.368 ml · bij bol.com

€ 1,64 per 100 ml
€ 22,37 totaal Zeer scherp
Bekijk
4x Robijn Wasparfum Puur & Zacht 342 ml

4x Robijn Wasparfum Puur & Zacht 342 ml

1.368 ml · bij Plein

€ 1,65 per 100 ml
€ 22,62 totaal Zeer scherp
Bekijk
Robijn Intense Wasparfum - Morgenfris - 4 flessen x 342 ml - Voordeelverpakking

Robijn Intense Wasparfum - Morgenfris - 4 flessen x 342 ml - Voordeelverpakking

1.368 ml · bij bol.com

€ 1,66 per 100 ml
€ 22,69 totaal Zeer scherp
Bekijk
4x Robijn Wasparfum Morgenfris 342 ml

4x Robijn Wasparfum Morgenfris 342 ml

1.368 ml · bij Plein

€ 1,66 per 100 ml
€ 22,69 totaal Zeer scherp
Bekijk
4x Robijn Wasparfum Pink Sensation 342 ml

4x Robijn Wasparfum Pink Sensation 342 ml

1.368 ml · bij Plein

€ 1,72 per 100 ml
€ 23,58 totaal Zeer scherp
Bekijk

Slim vergelijken

Wat is een goede prijs voor wasparfum?

De gemiddelde prijs ligt nu rond € 4,52 per 100 ml. Een prijs tot € 1,86 rekenen we als zeer scherp en € 1,87 – € 4,78 als een goede prijs.

Zeer scherp
t/m € 1,86
Goede prijs
€ 1,87 – € 4,78
Boven gemiddeld
boven € 4,78

Prijsverloop: de afgelopen 30 dagen

De laagste prijs per 100 ml per dag, zodat je ziet of vandaag een dip is of niet.

Prijsverloop over de afgelopen 30 dagen. Beste prijs per wasbeurt vandaag: € 0,69. Laagste € 0,69, hoogste € 1,46.

Beste prijs vandaag
€ 0,69
Laagste prijs afgelopen 30 dagen
€ 0,69
Hoogste prijs afgelopen 30 dagen
€ 1,46

Mail me als de prijs zakt

Krijg één mail zodra Wasparfum onder je streefprijs per 100 ml komt. Geen account, één klik om af te melden.

We bewaren alleen je e-mailadres. Lees hoe in onze privacyverklaring.

Kies je favoriet

Wasparfum aanbiedingen per merk

Koophulp

Welke wasparfum past bij jouw was?

Kies je type was en bekijk meteen passende aanbiedingen.

Kort uitgelegd

Waar moet je op letten bij een wasparfum aanbieding?

De laagste prijs op het flesje is zelden de voordeligste keuze. Met deze vier punten herken je de aanbieding die per wasbeurt echt scheelt.

Reken per 100 ml, niet per flesje

Een grotere fles oogt duur maar is per 100 ml vaak het goedkoopst, terwijl een klein flesje juist prijzig uitvalt. Kijk daarom naar de prijs per 100 ml in het overzicht en niet naar het bedrag op het flesje.

Let op de geurintensiteit en dosering

Een geconcentreerde wasparfum doseer je zuiniger, dus een hogere prijs per 100 ml kan per wasbeurt alsnog goedkoper uitpakken. Welke dosering elk merk voorschrijft en wat een wasbeurt dan kost, staat bij de beste wasparfum.

Bekijk de beste wasparfum →

Parfum of zachtheid?

Wil je vooral zachte was en minder statische lading, dan doet een wasverzachter meer voor je dan een wasparfum. Weeg de vorm mee voordat je op prijs kiest, want ze doen niet hetzelfde — bijvoorbeeld bij Lenor, dat beide verkoopt.

Bekijk actuele prijzen →

Eerst een proefpakket

Geuren zijn persoonlijk en een volle fles van een geur die tegenvalt is zonde. Veel merken bieden kleine proefflesjes of proefpakketten aan; die kosten per 100 ml meer, maar zijn de goedkoopste manier om een merk uit te proberen voordat je in bulk koopt.

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over wasparfum aanbiedingen

Wat is nu de goedkoopste wasparfum aanbieding?

De scherpste aanbieding van dit moment staat bij Plein — vanaf € 0,69 per 100 ml. We vergelijken 296 aanbiedingen bij 7 winkels en verversen de prijzen dagelijks, dus welk merk vooraan staat wisselt. Bovenaan de pagina staat altijd de actuele beste deal.

Waarom vergelijken jullie wasparfum per 100 ml?

Omdat de flesjes sterk in inhoud verschillen — van 100 ml proefflesjes tot voordeelflessen van een liter — en de dosering per merk anders is. De prijs op het flesje zegt dan niets. We delen de prijs door de inhoud en leggen zo elke aanbieding op dezelfde noemer: de prijs per 100 ml. Geurkorrels wegen we op hun eigen pagina niet mee, want die reken je per gram; hier gaat het om vloeibare wasparfum.

Hoe gebruik je wasparfum en in welk vakje moet het?

Vloeibare wasparfum giet je in het wasverzachtervakje van de lade, niet bij het wasgoed in de trommel; dat schrijven Robijn en Lavayette, en Horomia noemt het vakje voor de laatste spoelgang, wat hetzelfde vakje is. Geurkorrels strooi je juist los in de lege trommel, voordat je de was erin doet. Houd de dosering van het merk aan: Lavayette en Horomia noemen 10 ml, Robijn een halve dop van 20 ml. Meer maakt de geur niet langer houdbaar maar spoelt vooral weg. Wil je alle stappen nalezen, dan leggen we het gebruik verderop uit. Welk vakje bij welk middel hoort, staat in wasmiddel in welk vakje?.

Wat is het verschil tussen wasparfum en wasverzachter?

Wasparfum, ook wel geurbooster, voegt alleen een sterkere en langer blijvende geur toe en doet niets aan de zachtheid. Wasverzachter maakt je was zachter en vermindert statische lading; de geur is daar meegenomen. Je kunt ze los of samen gebruiken. Wil je vooral zachte was, kijk dan bij wasverzachter — daar vergelijken we op dezelfde manier op prijs per 100 ml.

Is wasparfum slecht voor je wasmachine?

Bij normaal gebruik en de juiste dosering niet. Vloeibare wasparfum spoelt met het spoelwater mee weg, net als wasverzachter. Overdoseren is wel af te raden: restanten kunnen zich in het vakje en de leidingen ophopen en gaan muffen. Doseer daarom niet royaler dan de verpakking aangeeft en draai af en toe een heet onderhoudsprogramma. Geurkorrels laat je niet in een leeg, nat vakje achter.

Wat is een goede prijs per 100 ml voor wasparfum?

Een prijs van € 1,86 per 100 ml of minder is momenteel zeer scherp. In onze actuele vergelijking ligt de gemiddelde prijs rond € 4,52 per 100 ml, en € 1,87 – € 4,78 rekenen we daarom als een goede prijs. Deze grenzen berekenen we uit de aanbiedingen die er nú zijn, dus ze bewegen mee met de markt.

Meer aanbiedingen bekijken

Vergelijk ook andere producten voor de was, de vaat en de wasruimte.

Transparant vergelijken

Zo vergelijken wij wasparfum

Aanbiedingen worden terugberekend naar prijs per 100 ml: de pakprijs gedeeld door de inhoud van de verpakking. De actuele prijs is leidend en een oude prijs tonen we alleen wanneer die beschikbaar is.

Bekijk de maandelijkse prijsindex en zie hoe deze prijzen zich maand op maand ontwikkelen.

  • Prijs per 100 ml
  • Meerdere winkels
  • Regelmatig gecontroleerd
  • Onafhankelijke prijsvolgorde

Wascapsules.nl kan een vergoeding ontvangen wanneer je via een link iets koopt. Dit verhoogt de prijs voor jou niet en heeft geen invloed op de rangschikking.

Wat is wasparfum?

Wasparfum — ook wel geurbooster genoemd — is een geconcentreerd geurmiddel dat je aan de was toevoegt voor een langere, sterkere geur. Het wast en verzacht niet: het geeft alleen parfum af, dat tot weken na het wassen in de vezels blijft hangen. Je gebruikt het naast je gewone wasmiddel, in kleine hoeveelheden.

Hoe doseer je wasparfum?

Vloeibare wasparfum giet je in het wasverzachtervakje van de lade, niet bij het wasgoed in de trommel. Dat schrijven Robijn en Lavayette; Horomia noemt het het vakje voor de laatste spoelgang, en dat is hetzelfde vakje. Hoeveel verschilt per merk: Lavayette en Horomia noemen 10 ml, Robijn een halve dop van 20 ml. Meer geeft geen sterkere geur maar wel verspilling. Alleen geurkorrels strooi je in de lege trommel, voordat de was erin gaat.

Prijs per 100 ml uitgelegd

Omdat je wasparfum per scheutje doseert en flessen sterk verschillen in inhoud, vergelijken we op prijs per 100 ml: we delen de pakprijs door de inhoud, zodat een grote fles niet automatisch goedkoper lijkt. Zo zie je in één oogopslag welke aanbieding écht het voordeligst is. Standaard sorteren we de lijst hierboven op de laagste prijs per 100 ml; de prijzen worden dagelijks ververst.