Wascapsules.nl

B&B wasparfum aanbieding | actuele prijzen per 100 ml

Alle actuele B&B wasparfum-aanbiedingen op één pagina, gesorteerd op de laagste prijs per 100 ml. Vergelijk winkels, filter op jouw wasgoed en zie waar B&B vandaag het voordeligst is. Prijzen worden dagelijks ververst.

Prijzen laatst gecontroleerd:

Aanbiedingen
52
Winkels
3
Vanaf / 100 ml
€ 1,78
Laatst bijgewerkt
30 september

2x B&B Italiaanse Wasparfum Opfrissertje Witte Musk 400 ml

Beste deal vandaag

2x B&B Italiaanse Wasparfum Opfrissertje Witte Musk 400 ml

800 ml · bij Plein

€ 1,78 per 100 ml
€ 14,25 totaal Zeer scherp
Bekijk

B&B wasparfum aanbiedingen vergelijken

Filters
Voor welke was
Winkel

52 aanbiedingen Prijzen zijn incl. btw, excl. verzendkosten.

2x B&B Italiaanse Wasparfum Opfrissertje Witte Musk 400 ml
Beste prijs

2x B&B Italiaanse Wasparfum Opfrissertje Witte Musk 400 ml

800 ml · bij Plein

€ 1,78 per 100 ml
€ 14,25 totaal Zeer scherp
Bekijk
B&B Italiaanse Wasparfum Opfrissertje Witte Musk 400 ml

B&B Italiaanse Wasparfum Opfrissertje Witte Musk 400 ml

400 ml · bij Plein

€ 1,84 per 100 ml
€ 7,35 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Lavendel 250 ml
10% korting

12x B&B Italiaanse Wasparfum Lavendel 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 92,49 € 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Fris 250 ml
10% korting

12x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Fris 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 92,49 € 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml
10% korting

12x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 92,49 € 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml
10% korting

12x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 92,49 € 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml
10% korting

12x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 92,49 € 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Amber & Musk 250 ml

12x B&B Italiaanse Wasparfum Amber & Musk 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Argan 250 ml
10% korting

12x B&B Italiaanse Wasparfum Argan 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 92,49 € 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml
10% korting

12x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,78 per 100 ml
€ 92,49 € 83,49 totaal Zeer scherp
Bekijk
12x B&B Italiaanse Wasparfum Katoen Bloem 250 ml

12x B&B Italiaanse Wasparfum Katoen Bloem 250 ml

3.000 ml · bij Plein

€ 2,90 per 100 ml
€ 86,99 totaal Zeer scherp
Bekijk
6x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

6x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

1.500 ml · bij Plein

€ 3,26 per 100 ml
€ 48,92 totaal Zeer scherp
Bekijk
4x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml

4x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml

1.000 ml · bij Plein

€ 3,37 per 100 ml
€ 33,68 totaal Goede prijs
Bekijk
2x B&B Italiaanse Wasparfum Lavendel 250 ml
1% korting

2x B&B Italiaanse Wasparfum Lavendel 250 ml

500 ml · bij Plein

€ 3,41 per 100 ml
€ 17,24 € 17,07 totaal Goede prijs
Bekijk
4x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

4x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

1.000 ml · bij Plein

€ 3,42 per 100 ml
€ 34,21 totaal Goede prijs
Bekijk
4x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml

4x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml

1.000 ml · bij Plein

€ 3,43 per 100 ml
€ 34,32 totaal Goede prijs
Bekijk
4x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml

4x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml

1.000 ml · bij Plein

€ 3,43 per 100 ml
€ 34,32 totaal Goede prijs
Bekijk
3x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml

3x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml

750 ml · bij Plein

€ 3,44 per 100 ml
€ 25,81 totaal Goede prijs
Bekijk
4x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Fris 250 ml

4x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Fris 250 ml

1.000 ml · bij Plein

€ 3,46 per 100 ml
€ 34,58 totaal Goede prijs
Bekijk
3x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

3x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

750 ml · bij Plein

€ 3,50 per 100 ml
€ 26,26 totaal Goede prijs
Bekijk
3x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml

3x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml

750 ml · bij Plein

€ 3,51 per 100 ml
€ 26,35 totaal Goede prijs
Bekijk
3x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml

3x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml

750 ml · bij Plein

€ 3,51 per 100 ml
€ 26,35 totaal Goede prijs
Bekijk
2x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml

2x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Tropical 250 ml

500 ml · bij Plein

€ 3,51 per 100 ml
€ 17,57 totaal Goede prijs
Bekijk
3x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Fris 250 ml

3x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Fris 250 ml

750 ml · bij Plein

€ 3,54 per 100 ml
€ 26,57 totaal Goede prijs
Bekijk
B&B Italiaanse Wasparfum Lavendel 250 ml
1% korting

B&B Italiaanse Wasparfum Lavendel 250 ml

250 ml · bij Plein

€ 3,54 per 100 ml
€ 8,95 € 8,85 totaal Goede prijs
Bekijk
2x B&B Italiaanse Wasparfum Argan 250 ml

2x B&B Italiaanse Wasparfum Argan 250 ml

500 ml · bij Plein

€ 3,55 per 100 ml
€ 17,80 € 17,74 totaal Goede prijs
Bekijk
2x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

2x B&B Italiaanse Wasparfum Limited Edition Schoon 250 ml

500 ml · bij Plein

€ 3,58 per 100 ml
€ 17,90 totaal Goede prijs
Bekijk
2x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml

2x B&B Italiaanse Wasparfum Lotus Diamant 250 ml

500 ml · bij Plein

€ 3,59 per 100 ml
€ 17,97 totaal Boven gemiddeld
Bekijk
2x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml

2x B&B Italiaanse Wasparfum Witte Musk 250 ml

500 ml · bij Plein

€ 3,59 per 100 ml
€ 17,97 totaal Boven gemiddeld
Bekijk
2x B&B Italiaanse Wasparfum Katoen Bloem 250 ml

2x B&B Italiaanse Wasparfum Katoen Bloem 250 ml

500 ml · bij Plein

€ 3,61 per 100 ml
€ 18,07 totaal Boven gemiddeld
Bekijk

Slim vergelijken

Wat is een goede prijs voor B&B wasparfum?

De gemiddelde prijs ligt nu rond € 3,41 per 100 ml. Een prijs tot € 3,26 rekenen we als zeer scherp en € 3,27 – € 3,58 als een goede prijs. Die grenzen berekenen we uit de aanbiedingen die er nú zijn, dus een label betekent iets — geen vaste getallen die snel achterhaald zijn.

Zeer scherp
t/m € 3,26
Goede prijs
€ 3,27 – € 3,58
Boven gemiddeld
boven € 3,58

Prijsverloop: de afgelopen 30 dagen

De laagste prijs per 100 ml per dag, zodat je ziet of vandaag een dip is of niet.

Prijsverloop over de afgelopen 30 dagen. Beste prijs per wasbeurt vandaag: € 1,78. Laagste € 1,78, hoogste € 4,32.

Beste prijs vandaag
€ 1,78
Laagste prijs afgelopen 30 dagen
€ 1,78
Hoogste prijs afgelopen 30 dagen
€ 4,32

Mail me als de prijs zakt

Krijg één mail zodra B&B wasparfum onder je streefprijs per 100 ml komt. Geen account, één klik om af te melden.

We bewaren alleen je e-mailadres. Lees hoe in onze privacyverklaring.


Per verkooppunt

Waar koop je B&B wasparfum het goedkoopst?

Meer aanbiedingen bekijken

Vergelijk ook andere producten voor de was, de vaat en de wasruimte.


Transparant vergelijken

Zo vergelijken wij B&B wasparfum

Aanbiedingen worden terugberekend naar prijs per 100 ml: de pakprijs gedeeld door de inhoud van de verpakking. De actuele prijs is leidend en een oude prijs tonen we alleen wanneer die beschikbaar is.

Bekijk de maandelijkse prijsindex en zie hoe deze prijzen zich maand op maand ontwikkelen.

  • Prijs per 100 ml
  • Meerdere winkels
  • Regelmatig gecontroleerd
  • Onafhankelijke prijsvolgorde

Wascapsules.nl kan een vergoeding ontvangen wanneer je via een link iets koopt. Dit verhoogt de prijs voor jou niet en heeft geen invloed op de rangschikking.