Wascapsules.nl

B&B wasparfum aanbieding | actuele prijzen per 100 ml

Alle actuele B&B wasparfum-aanbiedingen op één pagina, gesorteerd op de laagste prijs per 100 ml. Vergelijk winkels, filter op jouw wasgoed en zie waar B&B vandaag het voordeligst is. Prijzen worden dagelijks ververst.

Prijzen laatst gecontroleerd:

Aanbiedingen
52
Winkels
3
Vanaf / 100 ml
€ 1,78
Laatst bijgewerkt
30 september

B&B wasparfum aanbiedingen vergelijken

Filters
Voor welke was
Winkel

3 aanbiedingen Prijzen zijn incl. btw, excl. verzendkosten.

B&B Italiaans Wasparfum Lavendel
Beste prijs 13% korting

B&B Italiaans Wasparfum Lavendel

250 ml · bij DeOnlineDrogist.nl

€ 3,76 per 100 ml
€ 10,81 € 9,39 totaal Boven gemiddeld
Bekijk
B&B Italiaans Wasparfum Lotus Diamant
14% korting

B&B Italiaans Wasparfum Lotus Diamant

250 ml · bij DeOnlineDrogist.nl

€ 3,83 per 100 ml
€ 11,12 € 9,58 totaal Boven gemiddeld
Bekijk
B&B Italiaans Wasparfum Amber & Musk
12% korting

B&B Italiaans Wasparfum Amber & Musk

250 ml · bij DeOnlineDrogist.nl

€ 3,84 per 100 ml
€ 10,87 € 9,61 totaal Boven gemiddeld
Bekijk

Slim vergelijken

Wat is een goede prijs voor B&B wasparfum?

De gemiddelde prijs ligt nu rond € 3,41 per 100 ml. Een prijs tot € 3,26 rekenen we als zeer scherp en € 3,27 – € 3,58 als een goede prijs. Die grenzen berekenen we uit de aanbiedingen die er nú zijn, dus een label betekent iets — geen vaste getallen die snel achterhaald zijn.

Zeer scherp
t/m € 3,26
Goede prijs
€ 3,27 – € 3,58
Boven gemiddeld
boven € 3,58

Prijsverloop: de afgelopen 30 dagen

De laagste prijs per 100 ml per dag, zodat je ziet of vandaag een dip is of niet.

Prijsverloop over de afgelopen 30 dagen. Beste prijs per wasbeurt vandaag: € 1,78. Laagste € 1,78, hoogste € 4,32.

Beste prijs vandaag
€ 1,78
Laagste prijs afgelopen 30 dagen
€ 1,78
Hoogste prijs afgelopen 30 dagen
€ 4,32

Mail me als de prijs zakt

Krijg één mail zodra B&B wasparfum onder je streefprijs per 100 ml komt. Geen account, één klik om af te melden.

We bewaren alleen je e-mailadres. Lees hoe in onze privacyverklaring.


Per verkooppunt

Waar koop je B&B wasparfum het goedkoopst?

Meer aanbiedingen bekijken

Vergelijk ook andere producten voor de was, de vaat en de wasruimte.


Transparant vergelijken

Zo vergelijken wij B&B wasparfum

Aanbiedingen worden terugberekend naar prijs per 100 ml: de pakprijs gedeeld door de inhoud van de verpakking. De actuele prijs is leidend en een oude prijs tonen we alleen wanneer die beschikbaar is.

Bekijk de maandelijkse prijsindex en zie hoe deze prijzen zich maand op maand ontwikkelen.

  • Prijs per 100 ml
  • Meerdere winkels
  • Regelmatig gecontroleerd
  • Onafhankelijke prijsvolgorde

Wascapsules.nl kan een vergoeding ontvangen wanneer je via een link iets koopt. Dit verhoogt de prijs voor jou niet en heeft geen invloed op de rangschikking.